İçeriğe git

Change
Resim

A Millionaire’s First Love – Bir Milyonerin İlk Aşkı online izle


  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
jN_kazuya

jN_kazuya

    Administrator

  • Root Admin
  • 12.302 İleti
  • Cinsiyet:Erkek
  • Location:Adana
Yönetmen: Tae-gyun Kim
Senaryo:Tae-gyun Kim
Gösterim Tarihi:9 Şubat 2006 (Güney Kore)
Tür:Romantik
IMDB Puanı:7.2/10
Orjinal Adı: A Millionaire's First Love
Oyunculari: Yong-joon Cho ,Bin Hyeon ,Do-hyeon Lee ,Han-sol Le ,Yeon-hee LeeBir Milyonerin İlk Aşkı Film Konusu

18 yaşına basan Kang Jae-kyung, büyükbabasının mirasının tek varisidir.Nefes aldığı her saniye daha da zenginleşen Kang Jae-kyung şımarık ve sorumsuzdur.Dostluklara, aşka, eğitime ve adalete duygusuna ihtiyaç duymaz.İhtiyaç duyduğu duyguların kapısını ona, sahip olacağı mirasın kolayca sağlayacağını düşünür.
18 yaşına bastığının ertesi günü büyükbabasının vasiyeti kendisine okunan Kang Jae-kyung büyük şaşkınlık yaşar.Mirasın hepsinin koşulsuz olarak tek varis olan kendisine verileceğini düşünen Kang Jae-kyung vasiyetname içerisindeki şartları sağladığı taktirde mirasın sahibi olabilecektir.Aksi taktirde mirasın hepsi hayır kurumlarına bırakılacaktır.

Vasiyetnameye göre; varis GangWondo’daki Boram Lisesi’ne nakledilecek ve bir yıl sonra mezun olacaktır.Bu süre zarfında altındaki spor arabasını, kral dairesini, yazlık evini, kredi kartlarını ve miras kapsamındaki diğer tüm varlıklardan mahrum olacaktır.
Kang Jae-kyung mirasa sahip olmak için vasiyetnamede yazan Kore’nin uzak taşralarından Boram’a otobüsle uzun bir yolculuk yapar.İlk başlarda eski alışkanlıklarını devam ettirmek istesede Boram kasabasında geçireceği bir yıl, Kang Jae-kyung’un mirasa uzandığı değil geçmişine, hatıralarına, aşkına ve çocukluğuna uzandığı bir yıl olacaktır.

Para ile insani duygular arasındaki amansız savaşa popüler Kore sinemasından romantik bir bakış, Bir Milyonerin İlk Aşkı.Gündelik hayatımızda hakimiyetini yenemediğimiz paranın hayal perdeside keskin silahlarla saldırıp malup edebildiğimiz masalsı bir hüzün şöleni.Aslında bunu hep yapıyoruz üç kuruşluk güçler için (para, şöhret vs.) etmediğimizin kalmadığı bir dünyada kaybeden iyiler ancak sanatın herhangi bir şeklinde hep kazana idiler.Bazen içimden filmlerde, müziklerde, masallarda kötüler kazansa artıkta gündelik yaşamda iyiler kazansa diye geçer içimden.
filmden bir alıntı: -Sebebini bilmesem de seni çok seviyor ve özlüyorum.
-Yağmur yağıyor.Ama bu yağmur kalbimin sana duyduğu ateşi söndüremiyor.
-Bir evi bir saat gözlersen röntgenci damgası yersin.Bunu senin için tam iki kez yaptım.Haydi, rüyalarımda beni takip etmeyi bırak.Seninle birlikte olmak, gecelerin gündüze dönmesi gibi.Şimdi artık gözlerim kapalıyken de görebileceğime inanıyorum.

Bir Başka Tanıtım yazısı:
dramatik-romantik

2006 güney kore yapımı

Yıllara Uzanan Bir Çocukluk Aşkının,Uzun Bir Ayrılıkla Tekrar Birbilerini Tanıyıp 20 li Yaşlarda Yeniden Mutlu Güzel Günleri Geçirmeleriyle Yeniden Başlar…

Taki Yetim Büyüyen Eun Whan ve Genç Gibi.İki Gencin,Dilekleri ve Hayallerinin Kötü Olup Kednilerini Ayıracaklarının Duyguları Hissederler Fakat Aşlarını İlan Etmekte Zorlanırlar. Çocukluktan Beri Hep Hayalini Kurdukları Bir Birlerine Aşklarını İtiraf Edip İlk Kar Yağışını Birlikte İzlemek Gibi …

İşte Filmde O Zaman Başlıyor…

Hayat’ta En Çok Sevdiğiniz İnsan İçin Neler Yapabilirsiniz ? Herşeyi Göze Alarak ve Herşeyinizi Gözden Çıkararak.
Peki Bir Gün En Çok Sevdiğinizin Çok Yakında Öleceğinin ve Bu Hastalığı Yenmenin Mümkün Olmadığını,Sevdiğiniz Kişiyi Ne Çok Mutlu Nede Çok Üzüntü Duyurmamanızın Gerektiğini Bir Doktor Size Söylerse ve Hep Her An Kaybetme Korkusuyla Yaşarsanız Ne Hissedersiniz…?

Ayrılık Vakti Yavaş Yavaş Yaklaşır,ve İlk Karda Kendini Gösterecek,Çocukluklarını Geçirdikleri Parkın Salıncağında İlk Karı Sabırsızlıkla Bekleyen İki Sevgiliden Olan Eun Whan Heycanlanır , ve 3 Dakikalık Uyumak İstediğini Söyler, Bu Durumu Duyan Genç O İlk Karın Yağışını Göremeyeceklerini Anlar ve Göz Yaşlarına Engel Olamaz..
Eun Whan ve Sevgilisi Böylece Hayalleri Olan Şeyi Gerçekleştiremez,ve Ölüm Gençten Eun Whan Alıp Götürür…


Movshare Videosu Tek Parçada izlehttp://vk.com/video163216009_162166073?hash=3597700cbd2a2025

http://movzap.com/l37cxuu59bh6.html
Resmi ekleyen
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 members, 0 guests, 0 anonymous users